• İkitelli Organize San.Böl Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi, A3 Blok No:16 D:2.Kat, 34000 Başakşehir/İstanbul
  • info@peraflok.com
(0212) 659 95 95

Anasayfa

Taklitçilerimizden ve kopyacılardan sakınınız…

FLOKLU KAĞIT BOBİN
FLOKLU KUMAŞ
FLOKLU KAĞIT TABAKA

İstediğiniz renge özel Floklu Kağıt veya Floklu Kumaş üretiyoruz!

Floklu malzemelerimiz kadife dokusundadır. Flok ,polyamid(iz yapmaz) ve viskon(iz yapar)olarak sınıflara ayrılmaktadır.
Pera Flok olarak müşteri isteğine bağlı flok cinsine göre üretim yapmaktayız. Ürünlerimiz kağıt,karton veya tela üzeri statik ile flok tozu atımıyla oluşmaktadır. Floklama sonucunda yüzeylerde kadifemsi ve tüylü bir efekt elde edilir. Bobin ve tabaka olarak satışımız mevcuttur. Ayrıca püskürtme sistemi ile her nevi ürüne flok atılmaktadır.

Laboratuvar

Pera Flok kartela renkleri dışında,müşteri isteğine bağlı renklerde yeni ürün geliştirme ve kalite arttırma çalışmalarını laboratuvar ortamında en son teknoloji test cihazlarıyla test ederek,müşteri onayına sunmaktadır.Renk onayı alındıktan sonra imalat süreci başlar.

İmalat

Pera Flok, müşteri seçimine bağlı alt taşıyıcı belirlendikten sonra bobin olarak kumaş,kağıt veya karton üzerine statik yoluyla,tutkal ve flok tozu atımı yapılır.Atılan flok tozları yüksek derece fırın içerisinden geçirilerek kurutma işlemi tamamlanır.Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra, floklu kağıt yada kumaşın üzerinde oluşan fazla toz atıkları kompresor yardımıyla temizlik aşamasına geçirilir.

İmalat Sonrası

Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra floklu kağıt bobin veya kumaş belirli metrajlarda sarımı yapılarak paketleme işlemi tamamlanır.Tabaka olarak belirli ebatta kesim yapıldıktan sonra paketleme yapılır.Ürün müşteriye teslim edilmek üzere hazır hale gelir.

Pera Flok: Dokunuşta Fark

Floklu Kağıt ve Kumaş üretimi 2007'den beri

Bugüne Kadar Neler Yaptık?

+ 900

Farklı ürün tasarımı

+ 330

Proje

+ 870

Olumlu geri dönüş

+ 45

İl'e hizmet